• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Loja artistave!

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Ja pra një lojë e re!

Do t'ja filloj duke cituar një emer dhe mbiemer artisti, sportisti nje star, yll, dikush i njofur! Forumistia më radhe do ta gjej një tjeter artist me shkronjen e parë të MBIEMRIT!

Un shkruaj : LEONORA JAKUPI...

Puffetina duhet me gjet nje artist me J .. psh Jehona Sopi

SEa duhet me gjet nje artist me S...

e kshu me radhe..Klm ne vazhdim


Timo Flloko!
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,288
Pikët
113
Përgjigje e: Loja artistave!

Ja pra një lojë e re!

Do t'ja filloj duke cituar një emer dhe mbiemer artisti, sportisti nje star, yll, dikush i njofur! Forumistia më radhe do ta gjej një tjeter artist me shkronjen e parë të MBIEMRIT!

Un shkruaj : LEONORA JAKUPI...

Puffetina duhet me gjet nje artist me J .. psh Jehona Sopi

SEa duhet me gjet nje artist me S...

e kshu me radhe..Klm ne vazhdim


Timo Flloko!
Fillon mer S,ta marrte djalli mbaron ne Rusisht.
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=VfhGCvaZZxs&feature=related"]YouTube- Sigourney Weaver feet
Emer i vecante:)
 
Top