• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Loje zbuloni fjalen

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Po hap nje loje per tu argetuar pak .
Loja eshte keshtu,duhet te zbulohet fjala e fshehur,
po te keni veshtiresi kerkoni ndihme.
kush ta gjeje fjalen te jape nje fjale te re

ps: --q--er-a =shqiperia

ju uroj loje te kendshme

zbuloni fjalen e re

A--H--

ahahahhaha
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Loje zbuloni fjalen

ahhaha hajd gjeje ca fjale ka mendu kjo tani . :p
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Loje zbuloni fjalen

ai njeri qe ta gjeje fjalen do te jape fjale tjeter te re qe ta gjeje tjetri po e jap une nje
A-E-I-A gjeni kete dhe ai qe ta gjeje te jape fjalen tjeter
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Loje zbuloni fjalen

Fjala E Postueses Me Siper Besoj Se Eshte >> MISSIS :)
Po Lej Fjalen Tjeter Per Tu Gjetur :) >> V-Z--O-I :)
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Loje zbuloni fjalen

(Besoj Se Eshte) MENDIMI :)

A-H--O-J ..... ë
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Loje zbuloni fjalen

firewall e gjetaaaaaa ADHUROJ :):) gjeni kete fjale tani T-R-N- :):)
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Loje zbuloni fjalen

e re asnje se gjen dot fjalen fjala eshte TIRANA:) gjeni fjalen tjeter M-K-L- eshte e lehte:)
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Loje zbuloni fjalen

Asnje nuk pergjigjet temes smund te gjeni fjalen apo cfar apo se vrisni trurin dele
 

Innocent

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 21, 2009
Postime
16
Pikët
0
Titulli: Loje zbuloni fjalen

mikela :p
Gjeni kete tashi ...D_N_K_
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Loje zbuloni fjalen

innocent ca o kjo re donika motra e skenderbeut:):) mendoj se fjala eshte ---DoNIKA
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Loje zbuloni fjalen

G-Z-A- P-V-R-I-E po ju jap nje ndihme ka te beje me keto ditet tani qe kaluan ne shqiperi:p:p
 

O2

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
24,705
Pikët
113
Përgjigje e: Loje zbuloni fjalen

-u--j-t--t-

Gjejeni mer :p
 
Top