• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Lojtari juaj i preferuar ?

Lojtari juaj i preferuar ?

 • Kaka

  Votes: 4 11.1%
 • C.Ronaldo

  Votes: 5 13.9%
 • Messi

  Votes: 11 30.6%
 • Henry

  Votes: 0 0.0%
 • Ibrahimovic

  Votes: 0 0.0%
 • Eto

  Votes: 0 0.0%
 • Benzema

  Votes: 1 2.8%
 • Pato

  Votes: 5 13.9%
 • Seedorff

  Votes: 0 0.0%
 • Ronaldinjo

  Votes: 2 5.6%
 • Zanetti

  Votes: 0 0.0%
 • Diego

  Votes: 0 0.0%
 • Rooney

  Votes: 2 5.6%
 • Gerrard

  Votes: 1 2.8%
 • Lampard

  Votes: 0 0.0%
 • Snajder

  Votes: 1 2.8%
 • Drogba

  Votes: 0 0.0%
 • Torres

  Votes: 1 2.8%
 • Del Piero

  Votes: 3 8.3%
 • Fabregas

  Votes: 0 0.0%
 • Cassano

  Votes: 0 0.0%

 • Numri i votuesve
  36

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Cili lojtar i klasit te lart ju pelqen me shume ?
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Lojtari juaj i preferuar ?

Kaka!!!!!
Love him ... eshte vertete shume i mire(megjithese aftesite e mia gjykuese per futbollin nuk jane ne nivelin e mundshem maksmimal :) )!
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Lojtari juaj i preferuar ?

KaKa :)

Esht Njesh :D
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Lojtari juaj i preferuar ?

hihihiih :d
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,656
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Lojtari juaj i preferuar ?

Capitanoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Lojtari juaj i preferuar ?

KTA TE DY SUPER YJE TE FUTBOLLIT


 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Lojtari juaj i preferuar ?

25 her lol 1 her votohet :D
 
Top