• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lola Ponce ne forma perfekte

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Bikini i bardhë, bark i sheshtë dhe forma perfekte trupore. Lola Ponce shfaqet shumë mirë në plazhet e Sicilisë.


Këngëtarja dhe aktorja duket shumë e qetë dhe për më tepër ajo është vetëm pas ndarjes me të dashurin e saj.

Këto kohë ajo ka qenë shumë e zënë më punë, dhe këto ditë të fundit të gushtit po i shfrytëzon për pak pushim.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top