• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Londer: Të shkosh në punë lakuriq

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ata qe perdoren dje metrone londineze u befasuan jashtemase kur pane dy burra dhe dy gra duke zbritur nga metroja te veshur vetem me kepuce dhe nje cante ne dore.


Nuk eshte nje tendence e cila duhet me patjeter ndjekur por eshte nje menyre e guximshme dhe e papare per te promovuar nje serial i cili do te debutoje neser ne Vigin 1 “The Naked Office”.

Autoret pretendojne se nese njerezit do te vinin lakuriq ne pune do t’u rritej besimi tek vehtja si dhe tek te tjeret.

Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Diellza

Super Anëtar
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
202
Pikët
28
Përgjigje e: Londer: Të shkosh në punë lakuriq

Ca marrinash.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,809
Pikët
113
Përgjigje e: Londer: Të shkosh në punë lakuriq

Ata qe perdoren dje metrone londineze u befasuan jashtemase kur pane dy burra dhe dy gra duke zbritur nga metroja te veshur vetem me kepuce dhe nje cante ne dore.


Nuk eshte nje tendence e cila duhet me patjeter ndjekur por eshte nje menyre e guximshme dhe e papare per te promovuar nje serial i cili do te debutoje neser ne Vigin 1 “The Naked Office”.

Autoret pretendojne se nese njerezit do te vinin lakuriq ne pune do t’u rritej besimi tek vehtja si dhe tek te tjeret.

Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
Keta qenkan In,mua me pelqen Origjinal!
lg
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Londer: Të shkosh në punë lakuriq

SystemA te pelqen origjinali ty...po bravo re po jo me dal pa brek mes trruges se trem naj kalamo apo na nje me zemer...Zot na mbaj mendjen thuj ...se eshte gjo e modhe dhe si gjen 2 mendje njesoj :S
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,809
Pikët
113
Përgjigje e: Londer: Të shkosh në punë lakuriq

SystemA te pelqen origjinali ty...po bravo re po jo me dal pa brek mes trruges se trem naj kalamo apo na nje me zemer...Zot na mbaj mendjen thuj ...se eshte gjo e modhe dhe si gjen 2 mendje njesoj :S
Behet fjal per Londer,TEST!
Nga Tramway tek vendi punes.....edhe.
Jo nga shtepia pa breke apo string tanga(sot).
lg
 
Top