• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Longoria dëshiron familje të madhe

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Eva Longoria Parker thotë se ajo dhe burri i saj Tony Parker, dëshirojnë të kenë shumë fëmijë.


Aktorja e serisë “Desperate Housewives”, e cila është e martuar me yllin e basketbollit Tony Parker për tashmë tre vite, thotë se ajo nuk e ka me nguti të ketë fëmijë, por ëndërron të ketë familje të madhe.

“Të kem familje të madhe vërtet është e rëndësishme për ne të dy. Ndjehem më e sigurt tash, dhe Tony dhe unë do të donim të kishim fëmijë – edhe pse nuk e kemi me nguti”, ka thënë Longoria Parker.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top