• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Longoria: Takimet natën, çelësi i lidhjeve

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Aktorja Eva Longoria Parker, mendon se çelësi i martesës së saj të suksesshme me basketbollistin, Tony Parker, është fakti se ata takohen vazhdimisht në mbrëmje.


Ylli i “Desperate Housewifes”, e cila është martuar në vitin 2007 me Tony Parker, ka pranuar se ata nuk e kanë të vështirë që ta rigjejnë dashurinë për njëri tjetrin, përkundër agjendave të stërngarkuara, pasi që ata takohen rregullisht në mbrëmje.

“Romanca i ka rrënjët në dashuri, ne e duam shumë njëri tjetrin. Ne kënaqemi shumë me njëri tjetrin dhe qeshim shumë. Na pëlqen të jemi së bashku dhe kjo nuk është gjë e vështirë për ne, pasi që gjithnjë takohemi në mbrëmje. Ne e vëmë njëri tjetrin si prioritet tonin dhe i planifikojmë agjendat së bashku, për të na u përshtatur të dyve”.

“Ne jetojmë në një mënyrë shumë normale dhe kënaqemi me familjet tona. Nuk lejojmë që puna të e diktojë mënyrën tonë të jetesës”, tha Longoria.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,280
Pikët
113
Përgjigje e: Longoria: Takimet natën, çelësi i lidhjeve

Normal se naten njerezit duken me te bukur. Mbulohen cik difektet. :D
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,298
Pikët
113
Përgjigje e: Longoria: Takimet natën, çelësi i lidhjeve

Po te takohesh ne darke , nuk ke kohe me u kref me tjetrin .
Se vjen ora per gjume :D , se do cohesh neser heret.

...........është fakti se ata takohen vazhdimisht në mbrëmje.
Nuk jam kondra :D
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,280
Pikët
113
Përgjigje e: Longoria: Takimet natën, çelësi i lidhjeve

lol Mia se ke keq ..po diten kan pun tjera dynjoja nata oshte per qef
Edhe te jene pushim s'dalin. Vap e madhe. Prishet grimi. Do pudrosur fytyra, del rimeli, Skuqet fytyra nga dielli. Per femrat eshte e sikletshme dalja mes dites. Naten eshte rehat. Ne gjysme erresire se can koke shume, edhe dukesh me bukur me pak tualet. :D
 
Top