• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lopez: Fëmijët rriten shpejt

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa

Jennifer Lopez ka thënë se ajo është e befasuar nga ajo se sa shpejtë rriten dy fëmijët e saj.
Këngëtarja, aktorja dhe vlerësuese në American Idol, ka thënë se ajo mban mend kur fëmijët e saj, që tash janë trevjeçar, Max dhe Emme, ishin vetëm foshnja.

“Gjatë javës së Falënderimeve, qëndroja jashtë dhe mendoja se sa shpejt ka kaluar ky vit. Duke i parë fëmijët të rriten – foshnjat e mia, sa shpejt janë rritur gjatë një viti”, ka thënë Lopez për Us Weekly.
 
Top