• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lopez, si në shtëpinë e saj në television

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Këngëtarja dhe aktorja hollivudiane, Jennifer Lopez dukej si në shtëpinë e saj një mbrëmje më parë, gjatë prezencës së saj në emisionin e Tonight Show.
Portorikania u pa disa herë duke u shtriqur e më pas duke u mbështetur në mënyrë “të tepruar”, në poltronën e të ftuarve.
Një ditë më parë ajo fitoi titujt kryesor të gazetave rozë pas publikimit të posterave të saj në reklamën e fundit të Gucci-t.
 
Top