• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Loren Marku Trilioneri i Pare

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Sapo kemi marre vesh se Loren Marku, me origjine gjysem nga Shqiperia, dhe gjysem nga Vietnami, i cili aktualisht jeton ne ghetot e Wastelandit, te Michiganit, do te behet shume shpejt trilioneri i pare ne bote.
 
Top