• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lori ? Nuk je ti

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Një këngëtare, e cila sa herë që shfaqet sjellë freski dhe veçanti, përmes stilit dhe këngëve që realizon, ajo nuk di të ndalet së punuari, gjithmonë sjell në treg këngë të veçanta.


Është kjo këngëtarja nga Shqipëria Lori e cila kësaj radhe realizon këngën e cila titullohet “Nuk je ti” .Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top