• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lori: Pa pasur të dashur është dashur të them se kam

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Loreta Kaçka-Lori në një intervistë për “Kosova Sot” ka thënë se ende nuk ka një lidhje dhe se nuk do ta mbante të fshehtë po të kishte të dashur.


“E di që lexuesit janë kureshtarë të dinë për privatësinë time, por ju them të drejtën se ende jam beqare.

Kam pasur shumë trysni nga disa media për të folur më shumë rreth jetës private, mbase më kanë shtyrë që të them se kam të dashur pa pasur fare, vetëm që t’i largoj nga koka, ngase njerëzit te ne e shohim më shumë jetën e njërit se sa jetën e tyre apo karrierën.

Andaj pa pasur të dashur është dashur të them se kam. Po të kisha nuk do ta mbaja të fshehur”, ka thënë Lori.

Për më shumë, këngëtarja ka bërë të ditur se është në përgatitje të dy këngëve të reja që pritet t’i publikojë këto muaj, ndërsa ka thënë se këto këngë do të jenë befasi për fansat e saj. /KS/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top