• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lothar Matthäus dhe grate....

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,809
Pikët
113
Ky nuk do te veje mend asnjehere.....
---------------------------------------------
Grindje ka pasur gjithmone ne familien Matthäus,por Lothar(49) dhe gruaja e tij e re e Liliana(22 vjec) e kane gjetur fjalen...
Si ne fillim te vitit kur te te dy moren nje pause(mbas nje krize dashurie)familiare.I bie ne shqip,provim per me tej!
Mbasi i sqaruan problemet Liliana atehere ka thene:ne e kemi vene re qe me ne te dy nuk eshte e lehte,por dhe pa njeri tjetrin nuk bejme dot???????
Por duket qe Martesa ka marre fund pergjithmone.
Ne nje interviste me revisten Bunte Matthäus shprehet:Liliana me ka genjyer dhe tradhetuar,me ka futur thiken mbas shpine.Deri dje besoja ne nje te ardhme te perbashket, doja qe ta nisnim nga Parisi..sot secili shkon ne rrugen e tij..
Behet fjale per pushimin e fundit te Lilianes ne Sardenje,ku eshte fotografuar me nje burre te panjohur duke u puthur.
PS:eshte sot ne faqen e pare te gazetes me popullore ne Gjermani <BILD>.
PS2: ish gruaja e 3-te serbja Mariana Kostic ka botuar nje liber ne Beograd 'Amouage, kur shkruan per marredheniet e tyre.Dhe sipas asaj Lothar e ka tradhetuar me Lilianen kur ajo ishte me kancer ne miter????
PS3:dhe ne fund habitet Mathäus perse keto ndodhin(nga mua kjo)
E bukura Liliane me t......n Matthäus
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,809
Pikët
113
Përgjigje e: Lothar Matthäus dhe grate....

Lothar duke i kerkuar sqarime,ne Mynih kjo:
 
Top