• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Love: Marredhenie pasionante me Kate Moss

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Courtney Love ka rrefyer se ka patur raporte seksuale me Kate Moss.Lidhja ka ndodhur ne nje hotel, ne vitet 90-te.


Kengetarja eshte e bindur se zbulimi per mediat i kesaj marredhenieje te shkuar, nuk do ta nxehe modelen.Kate nuk do ta vrase shume mendjen persa ka ndodhur. Eshte vetem nje histori, te cilen mund t’ia tregojme niperve dhe mbesave tona”, thote Curtney per revisten irlandeze “Hot Press”.

Sipas Love, aktualisht Kate eshte nje mike shume e mire dhe ajo ka blere shtepine e saj ne St Jojn’s Wood ne Londer.Love dhe Moss kane patur nje jete sentimentale te fuqishme dhe shume pasionante. Modelja tani ka lidhje me kitaristin Jamie Hince, pas historise se shumeperfolur me Pete Doherty dhe disa flirteve te tjera./tch/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top