• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Luana “zgjedh” Portugalinë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum

Luana Beleti, është motra e futbollistit të njohur të Çelsit Juliano Beleti, duket vërtetë e fiksuar pas Portugalisë dhe natyrisht… portugezëve.


Pas flirtit me Kristiano Ronaldon, ajo është fotografuar së fundmi me Rikardo Kuarezmën, futbollistin portugez të Interit, me të cilit duket se ka një histori të re dashurie.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top