• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Luana dhe Ardjani, në një lidhje dashurie?

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Prej kohësh lidhja e tyre ka zënë faqet e para në gazetat rozë, por është parë gjithmonë në kuadrin e një thashethemi. Së fundmi, këngëtari i njohur Adrijan Gaxha dhe vajza simpatike e ekranit Luana Vjollca, po e shfaqin gjithnjë e më shumë edhe në publik, faktin se janë të dashuruar.


Pas publikimit përpara një viti të një fotoje në të cilën çifti ishte bashkë në një nga pub-et e kryeqytetit, filluan dyshimet se mes tyre mund të kishte diçka më shumë se sa thjesht miqësi, ndonëse ata nuk e pranuan.

Me kalimin e kohës kjo histori u harrua, dhe që të dy u bënë pjesë e historive të tjera rozë.

Pa kaluar shumë kohë, ata shfaqen sërish bashkë, shkruajnë në faqet e njëri-tjetrin në “Facebook” deklarata të përzemërta dashurie, duke na bërë ne të kuptojmë se tanimë ata janë sërish të lumtur bashkë. Komenti i fundit është bërë nga Adrijani në faqen e Luanës në të cilin shkruhet: “Jam fansi yt më i çmendur!!!! Të dua!!!”.

Pas kësaj deklarate të ngrohtë nuk mund të mungonte as përgjigja e Luanës, e cila shkruan: “Të dua dhe unë tyyyy!!!…” Menjëherë pas tyre, kanë vërshuar edhe komentet e fansave. Të jetë kjo një shaka miqësore mes të dyve, apo vërtetë ata janë një çift në jetë?!Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top