• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

LUIS KACMOLI - Disegnatori i ri Durresak ne Roma-ITALIA

endrilejladesign

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2010
Postime
86
Pikët
0
Vendndodhja
italy
LUIS KACMOLI
lindur dhe rritur ne Durres .
i apasionuar qe ne vogeli me boten e vizatimit dhe te autombilave , zbulon tek vetevetja aftesine dhe talentin e dhuruar nga Zoti per te vizatuar makina . nje deshire qe u rrit bashke me Luisin . nje deshire qe me pas u be enderr ...e me pas nje enderr qe u kthye ne Realitet .
Luis Kaçmoli tani prej disa muajsh gezon titullin e Disegnatorit Profesionist ne fushen e Projektimit/disegnimit te Automobilave dhe Mjeteve Lundruese !!!!

i Urojme suksese te metjshme dhe nje Karriere sa me te shkelqyer ne te ardhmen !!!!
BRAVO LUIS
 

endrilejladesign

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2010
Postime
86
Pikët
0
Vendndodhja
italy
Përgjigje e: LUIS KACMOLI - Disegnatori i ri Durresak ne Roma-ITALIA

[/IMG]


[/IMG]

[/IMG]


[/IMG]


[/IMG]


[/IMG]


[/IMG]
 

bindi

dolcinio
Anëtar
Sep 24, 2010
Postime
1,884
Pikët
38
Vendndodhja
Ne bregdet
Përgjigje e: LUIS KACMOLI - Disegnatori i ri Durresak ne Roma-ITALIA

vertete talent i ralle ...,urime dhe gjithe te mirat Luisit ne jeten dhe karijeren e tij.
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: LUIS KACMOLI - Disegnatori i ri Durresak ne Roma-ITALIA

Të bëhet zemra mal kur dëgjon të tilla gjëra për bashkëpatriotët e tu. I urojë të arrij majat dhe suksese në çdo iniciativë që do marri për të ardhmen e tij.
 
Top