• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lundroi me barkë prej çokollate

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Paris, 26 shtator - Një francez ka ndërtuar barkën me gjatësi pej 3.5 metra nga çokollata e sheqeri dhe e ka futur në det në portin e Concarnos në Bretagne.

George Larnicole, pronar i dhjetëra dyqaneve të çokollatës, ka bërë disa xhiro nëpër ujë, kurse kjo vepër e tij është përshëndetur me duartrokitje nga qindra shikues të mbledhur.
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Lundroi me barkë prej çokollate

hahahaha
mos i trego moj moter tjereve se kam ndertuar barke,lol
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Lundroi me barkë prej çokollate

Te kishte qen dark cokollate pa ja ngulur nja 10 her dhembet se kisha len haha
Po kshu e perzime sme terheq shume :d
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Lundroi me barkë prej çokollate

USA do na besh i xhiro me kete barken :p apo ta hajme kete çikollate :d
 
Top