• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Lyrical Son me album të ri

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Lyrical Son ka zbuluar se ai së shpejti do të dalë në treg me projektin e tij më të ri muzikor, album i cili do të sjellë një stil më ‘reggae’ – muzikë e cila i përshtatet më shumë ‘shijes’ së tij.


Jam në përfundim e sipër të albumit tim të dytë. Albumi do të këtë më shumë se 16 këngë ku muzika do të jetë më shumë reggae.

Këtë album jam duke e realizuar për vete, sepse muzika për mua është gjithçka që unë kam në jetë”, ka thënë Lyrical Son për media.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top