• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Më mirë një fund me dhimbje apo një dhimbje pa fund?

Rock'erka

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 20, 2010
Postime
95
Pikët
0
Vendndodhja
Kosovë/Gjilan
Çfarë mendoni nese ne nje lidhje ka shum arsye per t'u ndarë, do te ishte me e efektshme te perfundonte lidhja apo te vazhdonte.....pra me mir një fund me dhimbje apo nje dhimbje pa fund......
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Më mirë një fund me dhimbje apo një dhimbje pa fund?

-bravo--bravo-
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Më mirë një fund me dhimbje apo një dhimbje pa fund?

me mire nje fund me dhimbje...se kur sja vlene....pse te vazhdosh dhimbjen te behet kaos...
 

Rock'erka

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 20, 2010
Postime
95
Pikët
0
Vendndodhja
Kosovë/Gjilan
Përgjigje e: Më mirë një fund me dhimbje apo një dhimbje pa fund?

Edhe unn pajtohem me juuvee....flm qe m'shkruat
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Më mirë një fund me dhimbje apo një dhimbje pa fund?

vdeksha per Elita5 :)
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Përgjigje e: Më mirë një fund me dhimbje apo një dhimbje pa fund?

per t'i dhene fund me dhimbjeap k e veshtire
Dhimbje pa fund gjithese si perciell emocion :)
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Më mirë një fund me dhimbje apo një dhimbje pa fund?

e thene ne kete menyre te gjithje do te zgjidhnim nje fund me dhimbje sepse askush ka deshire te vuaj ne pafundesi..
 

tété

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
1,710
Pikët
0
Vendndodhja
Do te me besh gje vizite?
Përgjigje e: Më mirë një fund me dhimbje apo një dhimbje pa fund?

PO nje fund pa dhimbje nuk mundet te jepet si zgjedhje? Jo per gje por me pelqen me teper lol
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Më mirë një fund me dhimbje apo një dhimbje pa fund?

PO nje fund pa dhimbje nuk mundet te jepet si zgjedhje? Jo per gje por me pelqen me teper lol
i dashke gjerat e thjeshta ti tètè..ncuc ncuc.. vuj lali vuj :p
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Më mirë një fund me dhimbje apo një dhimbje pa fund?

Jo mi moter se une nuk vuaj, thjesht zgjedh:p

Kur jam perballe nje historie me dhimbje, i largohem para se te me bej dem..lol
Tipike e meshkujve, nuk tentojne kurre :)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,903
Pikët
113
Përgjigje e: Më mirë një fund me dhimbje apo një dhimbje pa fund?

e jo mos genje veten :) ,ju nuk keni kurajo jo kohe
Kemi ne,por kuptohet ndryshe....
dobesi
dhe femrat nuk duan meshkuj te dobet....
aq sa kam arritur une te kuptoje.
Apo jo????
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Më mirë një fund me dhimbje apo një dhimbje pa fund?

Kemi ne,por kuptohet ndryshe....
dobesi
dhe femrat nuk duan meshkuj te dobet....
aq sa kam arritur une te kuptoje.
Apo jo????
e ke kuptuar shume mire , femrat nuk duan meshkujt e dobet, por ti shmangesh dickaje apo dikujt sipas teje cfare eshte? a nuk eshte dobesi?
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,903
Pikët
113
Përgjigje e: Më mirë një fund me dhimbje apo një dhimbje pa fund?

e ke kuptuar shume mire , femrat nuk duan meshkujt e dobet, por ti shmangesh dickaje apo dikujt sipas teje cfare eshte? a nuk eshte dobesi?
Cfar kupton ti me kurajo dhe shmangje???
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Më mirë një fund me dhimbje apo një dhimbje pa fund?

Cfar kupton ti me kurajo dhe shmangje???
kurajo eshte kur perballon gjithcka deri ne fund, kur nuk i shmangesh nje problemi apo njeriu vetem sepse nuk do te kesh telashe.
shmangje eshte e kundarta e ketyre dy rrjeshtave qe shkruajta me lart
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,903
Pikët
113
Përgjigje e: Më mirë një fund me dhimbje apo një dhimbje pa fund?

kurajo eshte kur perballon gjithcka deri ne fund, kur nuk i shmangesh nje problemi apo njeriu vetem sepse nuk do te kesh telashe.
shmangje eshte e kundarta e ketyre dy rrjeshtave qe shkruajta me lart
Pra dalim ne shumes: te dy bashke.
S'behet fjale per telashe,behet fjale per besim!
Shmangia vijon si llogjike...
Mendimi im.
 
Top