• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Më në fund arrita!

Status
Temë e mbyllur.

Besoja

V.I.P
Anëtar
Mar 2, 2011
Postime
716
Pikët
93
Vendndodhja
TIRANE, Shqiperi
Ju përshëndes të gjithëve miq të vjetër dhe të rinj!
Quhem Beso dhe vij nga një qytet i vogël që quhet Përrenjas.
Jam në marrëdhënie pune.Profesioni im teknik ndërtimi.
Hobi im letërsia dhe humori.
Shpresoj të gjej miq të mirë dhe nuk dyshoj për këtë.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,586
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Më në fund arrita!

Mirë se erdhe Besoja kalofsh sa më mirë këtu !
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,891
Pikët
113
Përgjigje e: Më në fund arrita!

welcome..Edhe mua me pelqen humori :D..
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Më në fund arrita!

Mire se ke ardhe Besoja nga prenjasi.kalofsh mire me ne.Ishalla me jep ndonje keshille te mire per ndertime.
 

Xhenet

❤️♥️♥️
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
4,629
Pikët
113
Vendndodhja
Ne mes endrrave dhe realitetit
Përgjigje e: Më në fund arrita!

Ju përshëndes të gjithëve miq të vjetër dhe të rinj!
Quhem Beso dhe vij nga një qytet i vogël që quhet Përrenjas.
Jam në marrëdhënie pune.Profesioni im teknik ndërtimi.
Hobi im letërsia dhe humori.
Shpresoj të gjej miq të mirë dhe nuk dyshoj për këtë.

O Zot kush me erdhi!


Mire se erdhe beso trimi
dot emroj antar ma i miri
forumi dot ket heshi
me rima dhe poezi
me humor dhe fjal si mjalta
argetime sa te don zemra.:)

``bravo````kiss````kiss``
 

INFINITY

Looks DO Kill
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
158
Pikët
0
Përgjigje e: Më në fund arrita!

Pershendetje dhe mire se erdhe!
 

Besoja

V.I.P
Anëtar
Mar 2, 2011
Postime
716
Pikët
93
Vendndodhja
TIRANE, Shqiperi
Përgjigje e: Më në fund arrita!

Ju falenderoj të gjithëve dhe më emocionuat shumë me këtë pritje kaq të ngrohtë dhe mjaft miqësore!
Ju uroj gjithë të mirat!
 

mIRC

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 7, 2009
Postime
3
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Më në fund arrita!

Mireseerdhe o njeri i mire
 

Besoja

V.I.P
Anëtar
Mar 2, 2011
Postime
716
Pikët
93
Vendndodhja
TIRANE, Shqiperi
Përgjigje e: Më në fund arrita!

Kryeplak,Unlovely dhe mIRC ju falenderoj për pritjen tuaj miqësore!
Ju uroj gjithë të mirat!
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,208
Pikët
113
Përgjigje e: Më në fund arrita!

Mir se erdhe kalofsh bukur ketu ..
 
Status
Temë e mbyllur.
Top