• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mësuesi më i paaftë në botë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Mësuesi i pafat Nisar Ahmed me siguri është mësuesi i parë në historinë e Britanisë të cilit iu ndalua përjetë ta ushtrojë këtë profesion sepse është i paaftë.
“Kurrë nuk do të jetë i mirë në profesionin e tij dhe të mbërrijë standardet e kërkuara. Ai më nuk guxon të punojë në shkollën shtetërore”, thuhet në një deklaratë të drejtorisë së përgjithshme të arsimit të Anglisë, shkruan “Daily Mail”.

Në komunikatë thuhet se mësuesi 46 vjeçar është aq i paaftë sa që ligjëratat e tij vetëm se do t’i dëmtonin nxënësit.

Ahmed punoi në Shkollën Teknologjike në Hungerford prej vitit 2007 deri më 2009, ndërsa ai kishte marrë edhe mbështetjen formale të nxënësve për tu përmirësuar brenda një viti. Nuk ia arriti qëllimit.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,809
Pikët
113
Përgjigje e: Mësuesi më i paaftë në botë

Asgje smora vesh arsyeja pse esht i pa afte...!!!
Me kta 3 rrjeshta pa kuptim.
Do e kete marre diplomen me mik lol
Se kuptova dhe une 46 vjec dhe ne shkolle teknologjike,apo e ka mbaruar me vonese.
Nuk sqarohet perse????
 

Barnaba

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 26, 2010
Postime
83
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Përgjigje e: Mësuesi më i paaftë në botë

As une se mora vesh? Ky ahmedi ka shku per t'msu anglisht apo ca hahahaha
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Mësuesi më i paaftë në botë

Iiiii qe me beri dhe mua kureshtare ... :( Me siguri jan dhe nxenesit te PAkapshem keshtu foto duken qe jan aktiv :S
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Mësuesi më i paaftë në botëMësuesi i pafat Nisar Ahmed me siguri është mësuesi i parë në historinë e Britanisë të cilit iu ndalua përjetë ta ushtrojë këtë profesion sepse është i paaftë.
“Kurrë nuk do të jetë i mirë në profesionin e tij dhe të mbërrijë standardet e kërkuara. Ai më nuk guxon të punojë në shkollën shtetërore”, thuhet në një deklaratë të drejtorisë së përgjithshme të arsimit të Anglisë, shkruan “Daily Mail”.

Në komunikatë thuhet se mësuesi 46 vjeçar është aq i paaftë sa që ligjëratat e tij vetëm se do t’i dëmtonin nxënësit.

Ahmed punoi në Shkollën Teknologjike në Hungerford prej vitit 2007 deri më 2009, ndërsa ai kishte marrë edhe mbështetjen formale të nxënësve për tu përmirësuar brenda një viti. Nuk ia arriti qëllimit.

Versioni i qarte : 2012 :p

Tashme, Fatlumi Nisar Ahmed me siguri është mësuesi i parë në historinë e Britanisë, i cili mundi nga i paafte dikur, te rifitoje te drejten e tij per ta ushtruar kete profesion deri ne fund te jetes se tij.
“Ai do te jete me i miri në profesionin e tij dhe ka arritur me ne fund standardet e kërkuara. Ai eshte me i kerkuari te punojë në shkollat shtetërore”, thuhet në një deklaratë të drejtorisë së përgjithshme të arsimit të Anglisë, shkruan “Daily Mail”.

Në komunikatë thuhet se mësuesi 48* vjeçar është tmerresisht i afte sa që ligjëratat e tij merren shembull nga koleget.

Ahmed punon...aty ku punon dhe sot ne 2012, duke marre mbeshtetjen morale te nxënësve per permiresimin e tij.Ia arriti qellimit.

Iiiii qe me beri dhe mua kureshtare ... Me siguri jan dhe nxenesit te PAkapshem keshtu foto duken qe jan aktiv

kuptueshem tani Puffe ??? :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Mësuesi më i paaftë në botë

:p E kuptUshme po e po, por me shume u rehatova haha haha
 

Fiore

ON/OFF
Anëtar
Mar 3, 2012
Postime
915
Pikët
0
Vendndodhja
Venus
Përgjigje e: Mësuesi më i paaftë në botë

Edhe andej u merrkan diplloma fallco!:D
Na mbyti korrupsioni!
Edhe tek ne ka ma lopate te tille,po ketej behen msheftas gjerat.-mendon-
 
Top