• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mësuesja mallkon dhe kërcënon nxënësit në shkollën e Surrelit në Tiranë

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
16,269
Rezultati i reagimit
1,804
Pikët
113
Ka edhe me keq ...

Nuk ishte aq tronditese jo. Kush e di ca kish bere / thene ai. Se dukeshin qe ishin mistreca. Po ta shohesh ne fund ai tjetri e pyet ket qe Po filmon - e kape more??! E kane bo kastile me nxeh profesorin. Keta te JOQ akoma vazhdojne me keto lajme bombastike??!
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
8,034
Rezultati i reagimit
1,153
Pikët
113
Location
Bad e modhe je, ai ja la veshin ne dore, ti thu e kane bo me kastile lol
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
16,269
Rezultati i reagimit
1,804
Pikët
113
Bad e modhe je, ai ja la veshin ne dore, ti thu e kane bo me kastile lol
Kalamajte flas e kane provoku ne ket rast. Ndoshta ai eshte I rrepte se vej ne dyshim po dhe keto cunat mu duken mistrec. Kane thene ec ta bejme viral - Ta heqim qafe.lol
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
8,034
Rezultati i reagimit
1,153
Pikët
113
Location
Kalamajte flas e kane provoku ne ket rast. Ndoshta ai eshte I rrepte se vej ne dyshim po dhe keto cunat mu duken mistrec. Kane thene ec ta bejme viral - Ta heqim qafe.lol
Po shyqyr jane telefonat sot, se e con femin sagllam ne shkoll dhe e mer cyryk.
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
6,154
Rezultati i reagimit
357
Pikët
83
Location
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Kalamajte flas e kane provoku ne ket rast. Ndoshta ai eshte I rrepte se vej ne dyshim po dhe keto cunat mu duken mistrec. Kane thene ec ta bejme viral - Ta heqim qafe.lol
E ashtu eshte, e paskan provokuar.
Ty bad, te provokojne ndonjehere kalamaqte?

Se ti nuk dukesh nga ato qe provokohen kollaj.
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
16,269
Rezultati i reagimit
1,804
Pikët
113
E ashtu eshte, e paskan provokuar.
Ty bad, te provokojne ndonjehere kalamaqte?

Se ti nuk dukesh nga ato qe provokohen kollaj.
Jo 🦈 ( sharku) . Kam nje sirtar me dryn, aty I hedhin cell keta studentat e mi. Mos u shkoj n’mend kur shpjegoj une n’mesim celulari! Apo filmimet!
 
Top