• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mac Office 2011 vjen në fund të tetorit

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Siç është pritur për një kohë të gjatë, lansimi i paketës së softuerit për zyrë - Mac Office 2011 do të jetë në dispozicion për shitje prej 26 tetorit.
Lajmin e bëri të ditur kompania Microsoft, e cila njëkohësisht është kompania e cila e prodhon softuerin, edhe kur bëhet fjalë për rival si Apple.

Paketa e re e Mac Office 2011 Suite sjell një numër të madh të funksioneve të reja në Mac, bashkë me platformën e plotë dhe të integruar të Mac Outlook.

Dhe, natyrisht, siç edhe mund të kishim pritur, Mac Office 2011 është i gatshëm në versione të ndryshme, dhe për grupe të ndryshme të konsumatorëve.

Microsoft Office for Mac Home and Student 2011

Microsoft Office for Mac Home and Business 2011

Microsoft Office for Mac Academic 2011

Të gjithë ata që posedojnë kompjuter Mac mund t’i bëjnë para-porositë e tyre nga Amazon.com.
 
Top