• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Madona dhe Lourdes edhe stiliste ...

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Duken si motra dhe bashkepunimi me njera-tjetren eshte fantastik. Nuk kane aspak konflikte te tipit nene e bije.
Madonna dhe vajza e saj Lourdes kane krijuar nje linje veshjesh per femije qe do te jete ne treg ne fillim te muajit gusht.
Ylli amerikan i muzikes do ta quaje marken "Material Girl", titull i nje prej kengeve te saj me te famshme!


Madonna dhe Lourdes kane bashkepunuar per kete projekt me nje kompani te njohur tekstile, "Iconix Brand Group"....
 
Top