• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Madona, pa truk dhe e lodhur ...

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Madonna, pa truk dhe e lodhur !!!

Pa truk, thjesht ujë dhe sapun. Ky është versioni i pazakontë i Madonna-s, e cila është e impenjuar në sheshxhirimin e “W.E”, ku është në rolin e regjisores. Me pamjen e saj të pakuruar, Madonna u ka ofruar gratis material tabloidëve për të folur gjatë mbi fytyren e saj ‘natyrale’.
Popstari në moshën 52-vjecare duket shumë e lodhur dhe shumë ndryshe nga imazhi super i kuruar që revistat shpërndajnë herë pas here. Pa truk dhe pa kujdes edhe Madonna është njësoj si të gjitha 52-vjecaret e tjera.

 
Top