• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Madonna: Nuk jam materialiste

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Madonna raportohet se ka thënë se ajo nuk është një person shumë materialist.
Këngëtarja mendon se njerëzit shpesh dyshojnë se ajo është e tillë për shkak të hitit të vitit 1985, “Material Girl”.

“Çdokush e lidh atë titull me mua, për shkak të këngës që e kam bërë 300 vjet më parë. Është një titull që më është veshur mua”.

“Kur për herë të parë e kam bërë këngën, kjo është menduar në mënyrë ironike, pasi nuk e mendoj veten si një person materialist. E urrej këtë emër, por më pëlqejnë veshjet dhe moda dhe i dua gjërat e bukura”, ka thënë këngëtarja
 
Top