• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Madonna stiliste për adoleshentët

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Madonna do të lancojë linjën e saj të veshjeve për adoleshentë, frymëzuar nga vajza e saj 13 vjecare, Lourdes Maria.


Lourdes ka një stil të pabesueshëm, bëri të ditur Madonna për WWD. Mbretëresha e Pop tha se do ti japë një dorë vajzës për përfituar kuota nga markat Candiès, Rampage dhe Ed Hardy.

Linja për adoleshentë, që nuk do të përmbajë vetëm veshje, por edhe këpucë, bizhu, do të jetë ekskluzive vetëm në dyqanin e Macy’s.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top