• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Majmuni rrit dy luanesha të vogla!

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Karolina Veriore, 3 shtator - Asgjë nuk mund të krahasohet me përqafimin e nënës. Por kur ajo nuk është, dy luanesha mund të mbështeten në dikë që do t’i ruaj, e prej të cilit më së paku pritet.

Hanama, orangutangu 3-vjeçar, është shumë i lumtur që mund të përqafojë Skukuzin dhe Simhan, dy luaneshat njëmuajshe.

Majmuni ka vendosur lidhje me luaneshat posa i ka parë, thekson roja e tyre në Myrtle Beach Safari, në shtetin federal amerikan të Karolinës së Jugut, shkruan “Daily Mail”.

Hanama shtrihet në shpinë dhe i lejon që të pushojnë në bark dhe shpesh e zënë duke i shikuar me butësi luaneshat, para se t’i përqafojë.
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,239
Pikët
113
Përgjigje e: Majmuni rrit dy luanesha të vogla!

Do ta hane per dreke kur te rriten :D
 
Top