• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Malware Removal Tool From Microsoft

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Ky esht nji program qe gjendet ne çdo system windows dhe mund te zevendesoj antivirusin
per ta ven ne pun mjafton te beni keto komanda

start--run--mrt

pasi te dilni te programi beni full scan dmth skan komplet te windows
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Malware Removal Tool From Microsoft

Un jam n'rregull me ate antivius qe kam ..gjithsesi smaj budalliqe n'pc kshuqe srrezikoj shum ..:)
 
Top