• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mamaja më e vogël në botë, shtatzënë për herë të tret

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,141
Pikët
113
Vendndodhja

Stesji Herald, 35 vjecarja e gjatë vetëm 71. 12 cm pas katër javësh do të lindë fëmijën e saj të tretë, një djalë. Mjekët paralajmërojnë se është me rrezik por bashkëshorti 1 m e 75 cm i gjatë thotë se fëmija është dhurata më e bukur në botë. Aktualisht dy vajzat e ciftit janë më të gjata se mamaja e tyre, 30 javëshe shtatzënë.Doktorët e kanë nën mbikqyrje Stejsin në Kentaki të SHBA-ve, dhe ata vazhdojnë të këmëngulin se shtatzania mund të jetë fatale për kushtet fizike të 35 vjecares.
Por Stejsi dhe bashkëshorti i saj Uilli (një burrë mëse normal në aspektin fizik) thonë se fëmija i tyre i tretë është dhuratë nga Zoti.
Stejsi thotë: "Ne nuk kihsim planifikuar të kishim më shumë se dy fëmijë, por tani që ndodhi ne mendojmë se kjo është një dhuratë për dashurinë tonë. E shoh Uillin dhe ndihem e mbushur me dashuri për të, është gjithcka që dua në jetë'.
Stejsi dhe Uill kane dy vajza, Katerinën dhe Makajan të lindura në 2008 dhe 2006.
 

SiL3nT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
37
Pikët
0
Vendndodhja
Sweden
Ncncncnc eshte edhe per te qesh dhe per te qare une me shume u anova nga ajo e para hahahhaa :p
 

Flaviaa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2010
Postime
14
Pikët
0
Vendndodhja
Florida
Përgjigje e: Mamaja më e vogël në botë, shtatzënë për herë të tret

qyqaa, kalamoni ma i madh se mami vet :s
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Mamaja më e vogël në botë, shtatzënë për herë të tret

2 metrra gru :p Ishalla Si Dalin Edhe Kalamoj 2 Metrra Si Jo loooooool
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Mamaja më e vogël në botë, shtatzënë për herë të tret

E kan lon shtatezan siper tavolines,se ne krevat se gje dot.
 

atrevido

edamus bibamus gaudeamus
Anëtar
Feb 13, 2011
Postime
3,082
Pikët
0
Përgjigje e: Mamaja më e vogël në botë, shtatzënë për herë të tret

Qenka si gjel deti. `lol`
 
Top