• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mamit ...

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Miqte e mi nuk e di nese keni nje dedikim kundrejt mamit tuaj por mendova qe mund ta ndanit ne kete hapesire edhe me persona te tjere ... :)!
Mendova te vendos kete teme per mamin jo si nenvleresim kundrejt babushit sepse edhe ate e dua shume por do ti krijoj nje hapesire tjeter ...

Personalisht per mua MAMI,eshte fjala qe me shume adhuroj,ashtu sikurse shume te tjere...
Mamushin tim e adhuroj,jo sepse eshte mami im por sepse eshte ne rradhe te pare nje person i adhurueshem per te gjithe,e me pas nje nene e mrekullueshme...

Eshte me mua ne cdo moment,duke me keshilluar kur mendon se jam gabim,edhe duke me dhene suportin e saj ne cdo moment...Nuk e imagjinoj dot jeten time pa te,eshte gjithcka per mua....E dua jashtezakonisht shume,e adhuroj dhe jam krenare qe jam vajza e saj...
 

kukulla

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
vetem fjala ma nuk ka thesar ne bote qe e blen mami im njeriu qe me solli ne jete nuk ka dashuri me te madhe ne bote se dashuria e nenes e dua dhe do ta dua deri sa te kem jete. mami te dua shume
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Mamit ...

Mami, gjeja me e shtrenjt qe kam ne kete jete! Idhulli im, e adhuroj dhe e duaa shume shume fare :D mamushhhhhhhhh te puuuuuuth foooort ...
 

Jolene

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,002
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Përgjigje e: Mamit ...

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=0gs6S6Bis-o"]YouTube- Paro & Silva Gunbardhi - Nene E Bije www.ndjenja.com
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=qte9sj8TgzU&feature=related"]YouTube- Greta Koci - Me fal Nene

I Love you mamush :)
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Mamit ...

E adhuroj [ame="http://www.youtube.com/watch?v=xipZKB9pWO4&feature=related"]http://www.youtube.com/watch?v=xipZKB9pWO4&feature=related
 

born_to_love

elektron i lire
Anëtar
Mar 6, 2010
Postime
87
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: Mamit ...

“Nene” e di se me ka mare malli? “Nene” e di se je lulja me e bukur qe kan cel ne kopshtin tend? E di se je ylli me i bukur qe un shoh cdo nate? Je oksigjeni me I paster qe kam thith ndonjehere ne jeten time…… Je tingulli me I bukur I kenges time e cila nuk vdes kurrrrr…… Je endra me e bukur qe e shoh cdo nat…… “Nene” kam mall…


[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=4_qqKy0MgHQ[/YOUTUBE]
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Përgjigje e: Mamit ...

Me fal zemer :) edhe pse jam vete nene perseri padashur te lendoj
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=QMcqainqA5I&feature=PlayList&p=EE07F25CFFCCC928&playnext=1&playnext_from=PL&index=46"]YouTube- Me fal nene
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Mamit ...

Te dua shume mamush!
Je dielli,lulja,buzeqeshja ime :)!

Te adhuroj dhe do mbetesh perhere idhulli im i pakrahasueshem,i pazevendesueshem,i papershkrueshem ...
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Mamit ...

Te Dua Shume, por mos mendo se gjithmone Kujdesi yt i pafund e maximal, me ben te ndihem ajo qe dua....
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Mamit ...

OMFG :(.........................Smundem.................EXIT...........SRYP.S Eshte shume edhimshme per mua kjo teme...
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Mamit ...

Mami ime..

Je mbi te gjitha ndjenjat dashuria me e forte ne zemren time..
Jam e lumtur qe ti je kujdesur gjithe jetes tende per mua..

per dite rritem dhe me teper e kuptoj dhe te arsyetoj duke te pasur ty gjithemone..Ngrohtesine tende nuk do e gjej me kurre.

Te kam shpirte.Te dua shume Je mami ime..Lulja e zemres time -shtrydhje-

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=J6qpQ37rbHQ"]http://www.youtube.com/watch?v=J6qpQ37rbHQ
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Mamit ...

Pa sy te kisha pas qene , vec te kisha pas nene.(rahmet paste)
 
Top