• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Manastirat ne Shqiperi

Solon12

Super Anëtar
Anëtar
Jun 1, 2020
Postime
188
Pikët
43
MonasteriesAlb.png

Nje harte e Manastiret (dhe shpellat eremite) ne Shqiperi. Ne 2021 Manastiri i Shen Merise ne Himare dhe Manastiri i Shen Vlashit ne Durres jane hapur me murgj.
 
Top