• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Manchester United

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: MAN UTD ekipa me e mire ne bote

yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees
Man Utd fitoi derbin kunder Man City

 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,879
Pikët
113
Përgjigje e: MAN UTD ekipa me e mire ne bote

Urime USA per fitoren:)

Siç e thash dhe ke tema e Reçelit:D:D,qe goli i Roony ishte gol klas.Goli me i bukur per mu.

Urime ,dhe kampionatin e kemi te sigurum,qe kshtu sot bej nani rehat:D:p
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: MAN UTD ekipa me e mire ne bote

Urime USA per fitoren:)

Siç e thash dhe ke tema e Reçelit:D:D,qe goli i Roony ishte gol klas.Goli me i bukur per mu.

Urime ,dhe kampionatin e kemi te sigurum,qe kshtu sot bej nani rehat:D:p
shume flm Linda urime dhe ty,sot me ka gezuar loja e MAN UTD dhe me te vertete Rooney ka dhene nje gol fantastik ..
une kam qene i dyshimte per Rooneyn se ska qene ne forme po shpresoj te na kthehet edhe Valencia qe eshte i lenduar..
GOOOOOOOOOOO
MAN UTD
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: MAN UTD ekipi me e mire ne bote

FULHAM - CHELSEA 0 - 0 lol

man utd 57
chelsea 45 pike hahahaha lol
 

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: MAN UTD ekipi me e mire ne bote

me pla manchesteri, e kam skuader zemre,
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: MAN UTD ekipi me e mire ne bote

po keni 8 vjet qe nuk fitoni.
kshu qe nuk ke pse merzitesh,duhet te jesh mesuar :p
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: MAN UTD ekipi me e mire ne bote

USA prap merzitje sot :p
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: MAN UTD ekipi me e mire ne bote

ne ligen e Kampionave na short na ra Chelsea pra,
Man Utd - Chelsea`bam`
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: MAN UTD ekipi me e mire ne bote

Man Utd - Bolton 1:0
Arsenali ka mbetur baraz 2:2 dhe mne largohemi me 5 pike -urra--urra-
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,879
Pikët
113
Përgjigje e: MAN UTD ekipi me e mire ne bote

ne ligen e Kampionave na short na ra Chelsea pra,
Man Utd - Chelsea`bam`
Mos u merzit,se do e bojm per qep e kryp Chelsinhahahahahaha

Edhe pse ndeshjen nuk e pash sot,por nga rrezultati qe ke sjell USA ,te uroj per fitoren e ekipit ton :):)
 
Top