• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Manekinia, 203 cm e gjatë dhe 93 kg e rëndë

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113

Manekinia nga kalifornia, Amazon Eve, e gjatë 203.2 centimetra, me peshë 93 kilogramë dhe me numrin e këpucëve 45 është manekinia më e gjatë në botë. Tashti ajo ka marrë ofertë nga revista për meshkuj Playboy të fotografohet lakuriq për një çmim goxha të lartë.
“Gjithsesi më gëzon fakti se Hugh Hefner më ka përzgjedhur për modele që do të prezantohet në faqet e Playboy. Më duhet pakës të zvogëlojë masën e muskujve për tu dukur më femërore, por Hefner është i vetmi për të cilin do të pozoja lakuriq, pasi që vetëm ai këtë e bën me stil”, tha Amazon.
Ajo para ca kohësh ishte e pranishme në një party për qëllime humanitare që e kishte organizuar Hefner, ku edhe u morën vesh lidhur me bashkëpunimin. Është interesante se në atë party Amazon Eve ishte personi më i gjatë, jo vetëm në krahasim me femrat, por edhe me të gjithë meshkujt.

Autori: Koha net
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Manekinia, 203 cm e gjatë dhe 93 kg e rëndë

shiko more si e shikojka ky Njeri hahaha:d
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Manekinia, 203 cm e gjatë dhe 93 kg e rëndë

valla kjo i rraf i sakaton haha
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Manekinia, 203 cm e gjatë dhe 93 kg e rëndë

hahahaha ska burre qe e puth kollaj :p
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
7,134
Pikët
113
Përgjigje e: Manekinia, 203 cm e gjatë dhe 93 kg e rëndë

Kjo punonte si manekine ?

Sa per punen e te puthmes , mund te marri shkall ky i gjori , mjafton te kete deshiren e mire me puth :D
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Manekinia, 203 cm e gjatë dhe 93 kg e rëndë

-mendon- U dashka me zgjat krevatin...
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
7,134
Pikët
113
Përgjigje e: Manekinia, 203 cm e gjatë dhe 93 kg e rëndë

-mendon- U dashka me zgjat krevatin...
Vetem 3 cm i dalin kembet jashte .Njeriu kur flen gjithmon "zvoglohet "
Per gjerat e tjera duhet te praktikojne pozicione tkurrjeje :D
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Manekinia, 203 cm e gjatë dhe 93 kg e rëndë

Vetem 3 cm i dalin kembet jashte .Njeriu kur flen gjithmon "zvoglohet "
Per gjerat e tjera duhet te praktikojne pozicione tkurrjeje :D
-mendon-Me ket vec pozicion normal mund te shkosh se me dash me bo lodra veshtirre se e arrin dort... pale ne kembe qe as behet llaf ...
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
7,134
Pikët
113
Përgjigje e: Manekinia, 203 cm e gjatë dhe 93 kg e rëndë

Me falni per nderhyrjen , por foto ne postimin e pare ndryshon vete?
Ne fillim mu duk sikur ishte nje foto tjeter jallah


Normal si eshte ajo si stek bilardoje nuk te jep shume mundesi lol
 
Top