• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mani Ismajli një femër superseksi

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ngjajnë shumë me njëra-tjetrën dhe duket se motra e Genta Ismajlit ka vendosur që gjithashtu t’i futet rrugës së artit.


Në internet kanë filluar të shfaqen disa foto artistike të sajat, të cilat po krijojnë kureshtje tek publiku nëse dhe Mani është duke përgatitur ndonjë këngë apo janë thjeshtë foto për kënaqësi personale.

Ne nuk dimë nëse vokalisht ajo mund të përballojë një këngë (sot të gjithë po këndojnë nuk ka më nevojë zëri hahahaha, por mund të themi se ndoshta e ka të hapur rrugën për të provuar modelimin.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Mani Ismajli një femër superseksi

Si skemi dhe ne ndonje moter ose vella VIP , qe te ndjekim hapat e tyre e te behena te famshem ...haha
 
Top