• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Manjola Nallbani nje nene trendy

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Manjola Nallbani na terheq vemendjen per look-un dhe stilin e saj trendy. Kengetarja, e cila pas suksesit te recitalit vijoi nje turne pushimesh te gjata, me ne fund eshte kthyer ne kryeqytet.


Edhe pse duhet te pranojme, se gjithmone ka qene ne forme, eshte po kaq e vertete, qe pas pushimeve Manjola shfaqet si nje nene shume trendy. Dhe jo vetem kaq.

Njekohesisht, edhe nje familjare e mire, qe gjithcka ne shtepi ia beson vetvetes, ashtu sikurse edhe pazarin. Kengetarja eshte fotografuar nga paparazzi, vetem nje dite me pare, se bashku me vajzen Sindi, ne zonen e Bllokut, ku edhe banon.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Manjola Nallbani nje nene trendy

Obobobo, s'mu nda kjo mua. E kam dhe komshie, nje kate me poshte. Mbaj mend parvjet kur rra zjarr ne katin e 3, ku ka shtepin Manjola, doli me breke ne dritare. Hahahaaha, cfare skene ka qene o Zot. Trupin e ka tamam si Top Modele (sa here e shikoje, me shume e pelqeje). :D
 

Jolene

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,924
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Përgjigje e: Manjola Nallbani nje nene trendy

Obobobo, s'mu nda kjo mua. E kam dhe komshie, nje kate me poshte. Mbaj mend parvjet kur rra zjarr ne katin e 3, ku ka shtepin Manjola, doli me breke ne dritare. Hahahaaha, cfare skene ka qene o Zot. Trupin e ka tamam si Top Modele (sa here e shikoje, me shume e pelqeje). :D
Pse sthu ti qe paske harru zjarrin kur ke pa Manjolen ne dritare ashtu loool
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Manjola Nallbani nje nene trendy

Pse sthu ti qe paske harru zjarrin kur ke pa Manjolen ne dritare ashtu loool
Po kishte rene ne katin e tyre, jo ne timin. Komshia perballe Manjoles kishte harruar tenxheren ne zjarre dhe pinte kafe poshte shtepis, vetem kur shperthen tenxherja, ishte nga ato me presion. Dhe del nje flake e madhe, me teper ishte panik sesa rrezikshmeri.

Lere Roxy, se jam habitur, s'kisha pare ndonjehere ndonje femer ne moshen e saj me ate lloje forme. Apo nuk mi mbante motra ........ e kupton vete. Se po e banalizojm kot. :D
 

Jolene

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,924
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Përgjigje e: Manjola Nallbani nje nene trendy

Po kishte rene ne katin e tyre, jo ne timin. Komshia perballe Manjoles kishte harruar tenxheren ne zjarre dhe pinte kafe poshte shtepis, vetem kur shperthen tenxherja, ishte nga ato me presion. Dhe del nje flake e madhe, me teper ishte panik sesa rrezikshmeri.

Lere Roxy, se jam habitur, s'kisha pare ndonjehere ndonje femer ne moshen e saj me ate lloje forme. Apo nuk mi mbante motra ........ e kupton vete. Se po e banalizojm kot. :D
Lene mos fol me, se paske qen tu perzhit fare nga flaka ti hahahahahaha
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Manjola Nallbani nje nene trendy

Lene mos fol me, se paske qen tu perzhit fare nga flaka ti hahahahahaha
Une u perzhita nga nje lloje flake tjeter, po ishte momenti i papershtatshem.

Lere me qafsh, sesi ajo ndjesi s'kam per te pasur ndonjehere ne ato momente, ku nuk behej shaka. hahahaha
 
Top