• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mano - "Under Cover"

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
13,952
Pikët
113
Ti duhet te vesh insta fcb and so on ne faqen e YouTube qe ke!
just saying
Aty me ke dhe mua :p
Do ta bej por nje here per nje here po rigrupoje kenget shqip dhe anglisht. Te vjetra dhe te reja dhe do i postoj se shpejti.

Secila ne nje youtube channel me vete. Ship me vete anglisht me vete.

Ata qe degjojne "learning to live' nuk ma ha mendja se do kuptojne 'O e bukura More'. You know what I mean jelly bean :)
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
30,931
Pikët
113
Do ta bej por nje here per nje here po rigrupoje kenget shqip dhe anglisht. Te vjetra dhe te reja dhe do i postoj se shpejti.

Secila ne nje youtube channel me vete. Ship me vete anglisht me vete.

Ata qe degjojne "learning to live' nuk ma ha mendja se do kuptojne 'O e bukura More'. You know what I mean jelly bean :)
Yes I know what you mean wise guy
Think ahead :)
 

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
13,952
Pikët
113
Yes I know what you mean wise guy
Think ahead :)
Prisni dhe pak se kam ca material te ri shume te mire. Aty nga Tetori a Nendori mendoj ta kem gati.

Sidomos nje kenge shqiptare qe kam bere ka me t'bo zemra 'tak,tak,tak' kur ta degjosh. Ja ketu do jemi mbaje mend😁
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
30,931
Pikët
113
Prisni dhe pak se kam ca material te ri shume te mire. Aty nga Tetori a Nendori mendoj ta kem gati.

Sidomos nje kenge shqiptare qe kam bere ka me t'bo zemra 'tak,tak,tak' kur ta degjosh. Ja ketu do jemi mbaje mend😁
Can’t wait! Tik tok tik tok😁
 
Top