• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Maradona kërkon WC luksoze

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Diego Maradona ka kërkuar tualet luksoz gjatë kohës sa do të mbahet Kampionati Botëror i Futbollit, thuhet në një kërkesë të Federatës së Futbollit të Argjentinës, e publikuar në një gazetë të Afrikës së Jugut.


Legjenda e futbollit botëror, Maradona ka kërkuar që “aty ku shkon mbreti në këmbë” të ketë lavaman të ri për larje, guaskë të re, rubinetet të jenë krejtësisht të reja dhe ulëse luksoze “E-Bidet”, shkruan “The Sunday Times”.

“E-Bidet” është një ulëse me ngrohje, që përfshin një aparat për ajër të pastër dhe salltanete tjera për WC. Ky aparat shitet për 358 euro në faqen e internetit “sandman.com” i cili është i faturuar si “ulësja më e mirë e tualetit në botë”.

Kreu i Qendrës së Universitetit Pretoria, ku do të vendoset kampi i Argjentinës më 11 qershor deri më 11 korrik sa do të zgjasë Kampionati Botëror i Futbollit në Afrikën e Jugut, tha se stafi ka marrë një kërkesë speciale nga Federata e Futbollit e Argjentinës për të rimodeluar banjat për legjendën e futbollit argjentinas.

“Federata mendon se lavamanët dhe guaska e tualetit nuk është tamam për standardet e Maradonës”, tha Colin Stier kreu i qendrës Pretoria.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Maradona kërkon WC luksoze

e si jo cka paske kerku ti po hec mo mbaro pune lere luksozin
 
Top