• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Margarita Xhepa në plazh

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ajo është një zonjë vërtet e bukur…nga ato gra, që sytë do të ndalonin jo vetëm kur ishte e re, por në çdo kohë, dhe sot vjen me një foto sic nuk e kemi parë asnjëherë.


Kjo është ikona e teatrit dhe filmit shqiptar, Margarita Xhepa. Gjithçka e fal me dëshirë dhe dashuri. Ashtu si edhe këto emocione të së kaluarës që ka ndarë në suplementin \”Summer Pages\” te Gazeta Shqiptare.

E në këto fletë kujtimesh, vjen dhe një foto e viteve kur Margarita ishte e re, në plazhin e Durrësit, tek ato ditë që me zor gjente kabinat, tek gatimi herët për të shkuar që në mëngjes në plazh, tek vështirësitë për të gjetur një palë rroba banje, e tek çdo detaj pastaj që mbetet i bukur.

Por, koha nuk i ka dëmtuar asgjë, aktores, ajo mbetet e bukur dhe hyjneshë pavarësisht thinjave në kokëForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top