• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mariah Carey dhe Nick Cannon martohen për herë të tretë

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113


Los Angeles, 3 maj – Këngëtarja amerikane Mariah Carey dhe reperi e aktori Nick Cannon janë martuar për herë të tretë, në përvjetorin e dytë të martesës, njoftuan mediet hollivudiane.

Martesa është kryer më 30 prill, në shtëpinë e tyre në Beverly Hills. Mariah Carey (40) kishte të veshur fustanin e bardhë të martesës, ndërsa Cannon (29) kostumin përkatës të bardhë, treguan fotot e publikuara në sajtin TMZ.com.

Cannon disa ditë para përvjetorit të martesës ka paralajmëruar se çdo vit do të përsërisë ceremoninë e martesës dhe se gruas tashmë i ka blerë unazën e tretë të diamantit.

Ata dy janë martuar në vitin 2008, pas vetëm 6 javë argëtimi, në ishullin e tyre privat në Bahama.
 

Diellza

Super Anëtar
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
202
Pikët
28
Përgjigje e: Mariah Carey dhe Nick Cannon martohen për herë të tretë

Ca budallejsh
 
Top