• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mariah Carey e ka kompleks fytyrën

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Carey thotë se ajo e ka kompleks fytyrën e saj që nga mosha 19-vjeçare.

40-vjeçarja thotë se ajo gjithmonë ka qenë e shqetësuar për pamjen pasi dikush nga kompania e saj incizuese ia kishte potencuar pikat e dobëta dhe ato të mira.

“Mbaj mend kur kam filluar dhe kam qenë në një kompani incizuese në moshën 19-vjeçare dhe dikush më tha, ‘Kjo është ana jote e mirë dhe kjo është e keqe.

Mos lejo që dikush të të fotografojë në këtë anë. Dukesh e tmerrshme’. Dhe kështu, krijova këtë kompleks, sikur të mos kisha pasur kurrë kompleks”, ka thënë CareyForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top