• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Marigona Dragusha ndërron pamjen

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Modelja dhe bukuroshja kosovare, Marigona Dragusha, e cila po jeton në New York, ka ndërruar pamjen e saj gjatë një paraqitjeje që ka pasur në një sesion të ri fotografish.


Ajo ka prerë flokët shkurt, para së të merr pjesë në Konferencën për Ujë të organizuar nga Organizata Botërore e Ujit e Kombeve të Bashkuara, ku është emëruar edhe Ambasadore e Nderit nga kjo organizatë, për të rritur sensibilizimin për kursimin e ujit të pijshëm në botë.

Ndryshe, Dragusha është pjesë e agjencisë së modës “Donald Trump Models” dhe pritet që së shpejti të paraqitet në disa fushata marketingu në New York.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top