• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Marigona pozon nudo

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Marigona Dragusha, që njëherit është dhe femra e tretë më e bukur e planetit, ka ‘thyer akullin’ duke pozuar nudo për fotografin e njohur Fadil Berisha.


Bukuroshja 18-vjeçare zuri vendin e tretë në kompeticionin Miss Universe 2009. Ajo vazhdon karrierën si modele në kompaninë e modeleve të Donald Trump, që ia bëri asaj ofertën e që mësohet të jetë nënshkruar në Gjakovë pas paraqitjeve fenomenale të saj në pasarelat e modës.

Marigona gjithashtu nuk e ka fshehur ambicien e saj për të studiuar shkencat politike dhe për t’u futur një ditë në botën politike kosovare. Ajo u përball në Bahame me shkrimet e gazetave spanjolle që flisnin për montim të suksesit të saj nga Fadil Berisha. Pos kësaj, ajo u takua dhe me kryeministrin e Bahameve, nga i cili kërkoi njohjen e Kosovës.

Spekulimet për moralin e Marigonës janë rritur dukshëm kur ajo filloi të pozojë nudo për Fadil Berishën edhe pse ajo më herët kishte mohuar kategorikisht një gjë të tillë. Flokë të shkurtra për përgatitjen më të lehtë të parukave dhe disa foto në setin e bërë nga Fadil Berisha e shohin Marigonën të lidhur me një rrip në pjesën e gjinjve dhe asgjë tjetër, duke hedhur njëkohësisht poshtë deklaratat e saja se kurrë në jetën se saj nuk do të pozonte nudo, indikator i së cilës është mosha e saj e njomë. /PanoramaPlus/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top