• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Marilyn Monroe nën rrezet X

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Në ankand imazhe të Marilyn Monroe të papublikuara ndonjëherë.


Mes fotove të yllit të madh të Hollywood-it, që do të shiten nga Julien’s Auction më 26 qershor në Las Vegas, do të jetë edhe një radiografi e kraharorit e kryer në Lebanon Hospital.

Shitjet fillojnë nga 800-1200 dollarë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top