• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mariza bën Albanin të kërcejë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Janë gjendur në të njëjtin klub nate në kryeqytet dhe kanë dëfryer deri në orët e para të mëngjesit.


Këngëtarja Mariza Ikonomi dhe gazetari Alban Dudushi kanë treguar se janë miq të mirë, këtë herë jo brenda formatit të emisionit të Dudushit.

Mariza e ka shijuar shumë këtë mbrëmje, aq sa e ka bërë edhe Albanin të kërcejë, i cili është
jo shumë i dhënë pas këtij të fundit.

Gjithçka është zhvilluar nën ritmet e muzikës ‘live’, ndërsa bashkë, dy njerëzit e njohur të ekranit kanë qeshur e janë dëfryer në maksimum me shoqërinë e tyre.

Të dy të veshur sport, Mariza me një këmishë të kaltër dhe xhinse, ndërsa Albani komod, si gjithmonë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Mariza bën Albanin të kërcejë

Sa gje e bukur ..un vdes t'kercej sidomos kur jan kengetare qe me pelqejn..kenga live te jep 1sensatiton tjeter ndryshe nga TV :)
 
Top