• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mariza vesh fustanin e shoqërueses

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ku ndodhet Mariza Ikonomi? Me një fustan rozë me lule në duar, këngëtarja e njohur ka marrë pjesë në dasmën e motrës së saj buzë bregdetit në Golem të Durrësit.


Mariza martoi motrën e saj Ledia Ikonomi. Motra e vetme e këngëtares, autore e mjaft teksteve të këngëve të Marizës, ka celebruar lidhjen e saj me Danielin, djaloshin nga Amerika që i rrëmbeu zemrën bukuroshes gati dy vjet më parë.

Një dasmë në breg të detit, me shoqërues, betime dhe premtime (ashtu si nëpër filma, u komentua nga të gjithë), një stil amerikan që u përshtat bukur dhe padyshim, me emocione të forta. Sigurisht, Mariza ishte më e ndjeshmja në këtë rast.


Përveç marrjes përsipër të organizimit të dasmës të së motrës, ajo i kishte bërë edhe një surprizë asaj. Një këngë e titulluar “My Ledia”, që emocionoi të gjithë, e padyshim ishte dhurata më e bukur për Ledian nga Mariza. /Bluetooth/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top