• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Marrëdhënia e Brad dhe Jolie ende në gjendje kritike

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Marrëdhënia e Brad Pitt dhe Angelina Jolie ndodhet ende në gjendje kritike.
Pasi Angie zbuloi se partneri i saj ishte takuar me ish-gruan Jennifer Aniston, u nxeh shumë.

Tani duket se Brad po përpiqet që të riparojë marrëdhënien me Jolie, dhe për këtë ka kërkuar ndihmën e një guru, për të shpëtuar raportin e tij në cift.

Duket se Brad i është drejtuar një lideri shpirtëror me emrin Ron Bard, i mbiquajtur ‘The Bard’. Ky i fundit ka konfirmuar për “Daily Star” se ka patur disa takime me Pitt, megjithatë nuk ka dhënë asnjë detaj rreth bisedës së tyre.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Marrëdhënia e Brad dhe Jolie ende në gjendje kritike

fiks i ke ra Roxyyy
 
Top