• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Martesa në minus 30 gradë Celsius

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa

Moskë, 25 janar - Një çift rus vendosi të kurorëzojë dashurinë e tyre në mënyrë të veçantë – pa fustan të dasmës, kravatë dhe xhaketë të parehatshme.
Ata i thanë njëri tjetrit “po” në rroba banje dhe atë në minus 30 gradë Celsius!
Sergey Kaunov dhe Irina Kuzimenko, siç njoftojnë agjencitë, janë anëtarë të klubit të notit të qytetit Sibirski Krasnoyarsk. Për të demonstruar angazhimin në këtë grup, i premtuan njëri tjetrit besnikëri të përjetshme në ujërat e akullta të lumit Jenisej.
Termometri gjatë ceremonisë së martesës tregonte – 30 gradë Celsius, por kjo nuk i pengoi mysafirët në dasmë, e cila vazhdoi në borë, kur të sapomartuarit edhe u puthën
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: Martesa në minus 30 gradë Celsius

Sa kohe jete i ka dhene doktori ketyre? Une do kisha vdekur vetem nga ideja..
 
Top