• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Martesa

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Martesa
Gjykatësi pyet të akuzuarin i cili ishte kapur duke vjedhur:
“A jeni i martuar?”
I akuzuari përgjigjet: “Jo, edhe kurrë nuk do të martohem”
Gjykatësi i thotë: “Turp, je njeri kaq i mençur e merresh me hajni!”
 
Top